کتاب بلی یا نه اسپنسر جانسون

گفتگو با شهرداد   ، رهبر ارکستر سمفونیک تهراندو صفحهرومه ی شرق 13 خرداد 1

توصیه کردم کتاب ِ بازیچیه ی  دست دیگران نشوید اثر   ژاک ریگارد را بخوانید . . . در آن کتاب توصیه های زیادی می شود که ما چگونه با یکنهمیتوانیم زندگی مان را از این رو به آن رو کنیم و همین طور به ما یاد می دهد که چگونه و با چه جملاتی باکنترل چیهای اطرافمان برخورد کنیم و آقای ریگارد ناخود آگاه مخاطب خود را یک کنترل چی هم میکند !!! 

www.ted.com/talks/jim_al_khalili_how_quantum_biology_might_explain_life_s_biggest_questions?language=en

quantom life ted talk

فیلم a star is born

ایتالیااتریش — آدم ها را می توان به دو دسته تقسیم کرد، آن هایی که ایتالیا را دیده اند و آن هایی که ایتالیا را ندیده اند.

شهرت مویز از سال 2004 با انتشار «میوه خارجی» آغاز شد که جایزه بهترین رمان عاشقانه را برای او به ارمغان آورد. او اما در سال 2011 با رمان «آخرین نامه عاشقت» توانست بار دیگر به این جایزه دست پیدا کند.

اما مویز شهرت‌اش در ایران را مدیون سه اثر «من پیش از تو»، «من پس از تو» و «دختری که رهایش کردی» است. آثاری عاشقانه با قلمی دلنشین که مخاطب را آنچنان با خود همراه می‌کند که گویی در دنیای دیگر

کتاب 6 pillars of self esteem Nathaniel Branden

هنر خوب زیستن همان نویسنده هنر شفاف اندیشیدن

استیو تولتز نویسنده استرالیایی اولین  جز از کل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

واردات مواد شیمیایی-ارائه خدمات آزمایشگاهی وبسایت شخصی امیر حسین جعفری پور Theresa شورای دانش آموزی دعانویس قوی یهودی09128598739 دانشگاه آزاد اسلامی - تهران مرکزی - بابک وزیری Aníron يادداشت هاي علي سیمرغ پرواز